Zásobovač v Nitre na 3 zmeny! Firemná doprava zabezpečená!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 300 - 1 400 €
Práca z domu
Práca iba na pracovisku
Ref. Č.
2-21-43167

Ak hľadáte prácu v medzinárodnej spoločnosti, neváhajte a pošlite nám svoj životopis.

Náplň práce:

Zásobovač vykonáva zásobovanie výrobných liniek jednotlivými komponentami, prázdnym balením, odvoz finálnych výrobkov do skladu.

  • zúčastňovať sa výrobnej porady na začiatku smeny
  • dodržiavať časový harmonogram príchodov a odchodov zásobovacieho vláčika z jednotlivých zastávok
  • zabezpečiť distribúciu komponentov a finálnych balení v potrebnom množstve na jednotlivé výrobné linky
  • dodržiavať postupy pri vyskladňovaní a zaskladňovaní materiálu z a do systému (aby nedochádzalo k rozdielu skladových zásob)
  • dodržiavať správne stohovanie finálnych balení v sklade finálnych výrobkov
  • dodržiavať BOZP, čistotu a poriadok vo výrobných priestoroch a v sklade
  • kontrolovať na konci smeny stav nabitia batérií na vláčikoch a vysokozdvižných vozíkoch, ktoré používajú, v prípade potreby vymeniť, resp. pripojiť na nabíjanie
  • vyniesť zberné nádoby na odpad (komunálny, plastový, papier, fólie) do kontajnerov

Miesto výkonu práce : Čáb (okres Nitra)

Všetko potrebné Vás naučíme!

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

  • Platný vodičský preukaz na VZV
  • Ochota pracovať na zmeny
  • Zodpovedný prístup k práci
Benefity

Mzdové podmienky:

Základná mzda: 1188,72€

+ variabilná zložka mzdy:

  • dochádzkový bonus: 116 €
  • firemné ciele: 17 €
  • Dovolenkový bonus: 250 €
  • Vianočný bonus: 250 €
  • Polročné odmeny
  • Firemná doprava zabezpečená ZDARMA
  • Benefitná karta
  • Príspevok zo SF pri narodení dieťaťa, svadbe, darovaní krvi (podľa plakety)
  • Príspevok na prací prášok
  • Extra príspevok za prácu v noci a cez víkend
  • Prechod do interného stavu spoločnosti
  • Práca v čistom prostredí
  • Zabezpečené pracovné oblečenie a pomôcky

Stravovanie: zabezpečené v jedálni, obed v hodnote 0,90 €.

V prípade záujmu volajte na tel.č.: 0902 909 288.