Windows Support Administrator L1 / L2

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 100 - 1 400 €
Ref. Č.
1-10-34017

Do nášho slovenského tímu hľadáme mladých perspektívnych ľudí, ktorí majú záľubu v IT.

NÁPLŇ PRÁCE:

1st alebo 2nd line podpora pre zamestnancov nadnárodnej spoločnosti, ktorí sídlia po celom svete.

  • Platformová správa serverov
  • Monitoring windowsovej platformy Wintel
  • Komplexný support
  • Troubleshooting, tickety
  • Riešenie požiadaviek od interných zamestnancov
Požiadavky
  • Pokročilé skúsenosti ako L1 alebo L2 support
  • Ochota pracovať na zmeny
  • Anglický jazyk B1 (minimálne vedieť zvládnuť pohovor v cudzom jazyku)
  • Iniciatíva rásť po technologickej stránke
Benefity
  • 600€ ročný bonus
  • Hradené stravné lístky
  • Multisport karta
  • skúsenejší kandidáti majú možnosť mať Home office po dohode s team-leaderom
  • Možnosť kariérneho postupu