pripája sa...

ANGULAR DEVELOPER- projekty pre meteorológiu

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 300 EUR
Publikované 23 dňami
Kontakt Drozdová Radka
Ref. Č. 1-10-33243

Hľadáme Web developera so zameraním na Angular pre jednotku vo vývoji meteorologických softvérov.

Náplň práce:

  • vývoj nových ale aj existujúcich webových aplikácií
  • implementácia grafických vizualizácií
  • nasadzovanie webových aplikácií
  • spolupráca pri výbere technológií a frameworkov
  • komunikácia s UX dizajnérmi a klientmi

Požiadavky

Ideálny kandidát bude mať:
  • skúsenosť s JavaScriptom (akýkoľvek FW alebo knižnica)
  • záujem orientovať sa na Angular
  • anglický jazyk- B1 (schopnosť porozumieť technickej dokumentácii a komunikácii)

Benefity

  • finančné bonusy na mesačnej aj ročnej báze
  • flexibilný pracovný čas (10-15)
  • možnosť masáží a jógy na pracovisku
  • parkovacie miesta
  • multisport karta
  • príležitostný home-office

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Web developer | Programátor / vývojář | Javascript | HTML | CSS | Programmer