pripája sa...

Výrobný inžinier

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 9 mesiacmi
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 24046

Pre medzinárodnú spoločnosť v oblasti AUTOMOTIVE obsadzujeme pozíciu VÝROBNÝ INŽINIER!

Vašou náplňou práce bude:

  • technická podpora výrobnej linky
  • kontrola produkcie
  • kontrola bezpečnosti a životného prostredia v súvislosti s výrobnou linkou
  • analyzovanie a kontrola produktivity
  • zlepšovanie výrobku a výrobného štandardu
  • analýza a kontrola požiadaviek zákazníka
  • podpora kvality vo vzťahu k OEM problémom kvality
  • dokumentácia a kontrola informačných tabúľ

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať:
  • aktívna znalosť anglického jazyka
  • skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
  • skúsenosti s programovaním a obsluhou výrobných liniek výhodou
  • znalosti v oblasti výroby plastových komponentov, kovovýroby alebo strojárskej montáže
  • skúsenosti z automobilového priemyslu výhodou

Benefity

Spoločnosť ponúka množstvo benefitov:
  • kvartálne bonusy,
  • 13. plat + príspevok na letnú dovolenku
  • príspevok na ubytovanie, resp. dopravu pre mimoregionalnych kandidátov
  • kvalitný sociálny program,
  • práca v modernej rozvíjajúcej sa spoločnosti,
  • možnosť odborného a profesionálneho rastu.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Strojárstvo | Inžinier | Absolvent | Procesný inžinier | Automobilový priemysel | Údržba | Proces | Výroba | Process engineer