pripája sa...

Vedúci montáže

Lokalita Bánovce nad Bebravou
Publikované asi mesiacom
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 5-30-28679

Máte skúsenosti z výrobnej spoločnosti? Viedli ste už tím výrobných pracovníkov? Hovoríte Anglicky?
Potom je táto ponuka určená pre Vás:

Vašou náplňou práce bude:

  • príprava podkladov pre vytvorenie plánu výroby
  • koordinácia práce výrobných tímov a monitorovanie plnenia týždenného plánu výroby
  • návrh riešení na zvýšenie efektivity výrobného procesu, zníženie výrobných nákladov a zlepšenie pracovného prostredia
  • komplexné riadenie výrobného tímu
  • plánovanie a rozdeľovanie pracovníkov na jednotlivé výrobné operácie za účelom splnenia týždenného plánu výroby
  • príprava výroby a záznam požadovaných údajov
  • denná registrácia vyrobenej produkcie
  • kontrola vykonávania predpísaných denných skúšok na výrobných zariadeniach
  • kontrola dodržiavania výrobného procesu a správneho používania výrobných, resp. kontrolných zariadení
  • tréning nových pracovníkov, resp. preškolenie existujúcich pracovníkov v prípade zmeny výrobného procesu
  • zabezpečovať kontrolu produkcie po nových pracovníkoch
  • kontrola používania predpísaných osobných ochranných pracovných prostriedkov
  • kontrolovať realizácie plánov bežnej a mimoriadnej údržby pre výrobné linky
  • sledovať KPI

Požiadavky

  • skúsenosti na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti v automobilovom alebo elektrotechnickom priemysle
  • skúsenosť s vedením väčišho tímu
  • všeobecné technické znalosti
  • dobrá orientácia v technickej dokumentácii
  • znalosti z oblasti pneumatiky a mechaniky VÝHODOU
  • skúsenosti so systémami 5S, Six Sigma, FMEA, LEAN
  • základná znalosť Zákonníka práce
  • vodičský preukaz typu B

Benefity

  • flexibilný pracovný čas
  • 13. plat
  • bonusy a príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • odborný rast a vzdelávacie aktivity
  • stravné lístky, darčekové poukážky, firemné akcie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Strojárstvo | Vedúci | Manažér | Supervízor | 5S | Automobilový priemysel | Kaizen | SAP | Six Sigma | Plánovanie | Majster | Associate producer