Účtovník s maďarským jazykom

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 100 - 1 400 €
Ref. Č.
1-7-33238

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti. Do svojho tímu obsadzuje pozíciu ÚČTOVNÍK odberateľských faktúr s MAĎARSKÝM JAZYKOM, keďže budete zodpovedný/á za pokrývanie účtovných aktivít pre maďarskú pobočku.

Vašou náplňou práce bude:

  • Spracovanie odberateľských faktúr, účtovanie bankových výpisov, spracovávanie bankových platieb, zadávanie manuálnych platieb a dobropisov, nastavovanie debitov – účtovanie všetkého, čo daná spoločnosť odoberá
  • Telefonická a mailová komunikácia s inými oddeleniami v prípade platobných nezrovnalostí
  • Mesačná inventarizácia účtov (analýza konečných zostatkov, oprava a čistenie zostatkov účtov)
  • Spolupráca pri mesačných a ročných uzávierkach
  • Spracovávanie štatistických výkazov
  • Pravidelný reporting
Požiadavky

Ideálny kandidát na danú pozíciu spĺňa nasledovné požiadavky:

  • Minimálne ročná prax v oblasti účtovníctva (dodávateľské faktúry alebo komplexné)
  • Vyštudovaná stredná alebo vysoká škola s ekonomickým zameraním
  • Komunikatívna znalosť anglického a maďarského jazyka- bezproblémové pochopenie textu, faktúr, komunikácia s kolegami v Maďarsku
  • Dobré počítačové zručnosti (MS Office)
  • Dynamika, komunikatívnosť
  • Asertivita, samostatnosť
Benefity
  • príspevky do 3. piliera
  • rozšírený pitný režim a ovocie v kuchynkách
  • MultiSport Karta
  • Callio karta s plne hradeným príspevkom na stravu /4,- euro na deň/
  • školenia
  • teambuildingy
  • sick days
  • home office a iné