Test leader | výkonostné a záťažové testy

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 3 500 €
Práca z domu
Ref. Č.
131-16-42109-1

Si skúsený automatizovaný tester so zameraním na na load a performance testy? Pracuješ s toolmi ako JMeter, prípadne Instana, či Dynatrace? Máš ambíciu stať sa team leadrom a adekvátne soft skills? Do toho ešte hovoríš nemecky? Ak si opakovane odpovedal áno, máme job presne pre Teba!

Náplňou Tvojej práce bude:

  • Vedenie tímu testerov
  • Tvorba testovacích scenárov výkonostných a záťažových testov
  • Tvorba a koordinácia zavedenia záťažových a testovacích prostredí
  • Úzka spolupráca s developerskými tímami
  • Poradenstvo v oblasti vhodných prístupov pri zavádzaní testov
  • Zodpovednosť za implementáciu a vyhodnocovanie automatizovaných záťažových a výkonnostných testov
  • Optimalizácia na základe zákazníckych inputov o anomáliách výkonu
  • Okrem vyššie uvedených toolov prídeš do kontaktu aj s nástrojmi ako Jira, Confluence, Office 365
Požiadavky
  • Ambícia stať sa teamleadrom, dobré komunikačné schopnosti a adekvátne soft skills (skúsenosti s vedením sú výhodou, nie must požiadavkou)
  • Aktívna nemčina - veľkou výhodou je kombinácia nemčiny a angličtiny
  • Cca 5 rokov skúseností s automatizovaným testovaním
  • Zameranie na výkonostné a záťažové testy (Load and performance tests), skúsenosti s ich plánovaním a koordináciou
  • Aktívne skúsenosti s aspoň jedným z nástrojov: JMeter / Instana / Dynatrace
  • Možnosť práce z domu (full remote), v prípade potreby je k dispozícii aj office v Bratislave, Žiline aj Košiciach
  • Nástupný bonus od 2 000€
  • Vianočné bonusy
  • Performance bonus
  • Dovolenka navyše
  • Multisport karta
  • Školenia a certifikácie