TECHNOLÓG PRE MONTÁŽNE LINKY

Lokalita
Sektor
Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 200 - 1 700 €
Ref. Č.
3-10-31712

Máš skúsenosti s vývojom jednoúčelových strojov? AUTOMOTIVE spoločnosť ponúka príležitosť pre šikovného technológa.

Náplň práce:

  • Špecifikácia požiadaviek na nové výrobné linky a výrobné zariadenia
  • Komunikácia s dodávateľmi
  • Riešenie cenových ponúk
  • Etablácia nových strojov a zariadení
  • Vypracovávanie inštrukcií a návodov
  • Koordinácia zavádzania zlepšovacích návrhov v rámci výrobných technológií
  • Hľadanie efektívneho riešenia na znižovanie výrobného času
Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

  • VŠ vzdelanie strojárenského zamerania
  • Znalosť v oblasti mechaniky, pneumatiky, senzoriky
  • Prax min. 2 roky
  • Anglický jazyk
Benefity

Budú prezentované na pohovore.