Kontrolór/ka kvality v Senci, jedna zmena, víkendy voľné

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 300 - 1 400 €
Ref. Č.
4-18-43078-1

Ak máš skúsenosti v oblasti kontroly kvality a komunikuješ v angličitne, máme pre teba pracovnú ponuku na 1 zmenu.

Práca na jednu zmenu, víkendy voľné.

Náplň práce:

  • Kontrola vstupných a výstupných dielov
  • Spracovanie príslušnej dokumentácie kontroly kvality (napr. kontrolné zoznamy dielov, montáž, výstupná kontrola)
  • Spracovanie a sledovanie nápravných a preventívnych opatrení sťažností
  • Tvorba dokumentov kvality (napr. Pracovné pokyny)
  • Správa dát v rámci ERP-systému IFS (napr. uvoľnenie dielov, kontrolný zoznam)
  • Účasť a vykonávanie auditov interných procesov
  • Podpora všetkých oddelení s ohľadom na témy kvality
  • Dodržiavať štandardy 5S podľa interných postupov
Požiadavky
  • skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
  • AJ na komunikatívnej úrovni
  • microsoft excel- základy
  • priateľskú atmosféru a príjemnú severskú kultúru na pracovisku
  • motivujúce platové ohodnotenie
  • náborový bonus 500€
  • 13-ty plat
  • ročný bonus
  • príspevok do DDS
  • finančnú odmenu za senioritu
  • náborovú prémiu za odporúčaného kandidáta 1500€
  • v prípade práce nadčas, príplatky nad rámec zákonníka práce
  • 2 dni pracovného voľna nad rámec zákonníka práce
  • stravné lístky v hodnote 6,40€ nad rámec zákonníka práce
  • bezplatné školenia v rámci náplne práce
  • finančný príspevok na vzdelávanie - jazykový kurz
  • možnosť zúčastniť sa firemných športových aktivít – futbal, tenis, stolný tenis, volejbal, Multisport karta
  • zamestnanecká autobusová doprava z Pezinka