pripája sa...

TECHNICAL LEAD/ZABBIX ADMINISTRÁTOR

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 600 - 3 300 EUR
Publikované 23 dňami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-33720

Do slovenskej spoločnosti s dlhoročným zázemím a modernou architektúrou hľadáme Technical Leada/Zabbix administrátora, ktorý má potenciál viesť menší tím.

Náplň práce:

  • koordinácia a manažment technických úloh v tíme
  • manažment a správa aplikácii, administrácia Zabbix
  • návrh a migrácie skriptov v Zabbix 2.2 do Zabbix 4.2
  • implementácia monitoringov a ich automatizácia
  • návrh technologickej architektúry

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • pokročilú úroveň so skriptovaním
  • skúsenosť so Zabbix
  • skúsenosť s administráciou Linux OS
  • technickú znalosť anglického jazyka (B1)
  • potenciál viesť tím (predošlá skúsenosť s vedením tímu nie je nutná)

Benefity

  • 5 dní dovolenky nadrámec
  • plne preplácané stravné lístky + iné finančné benefity
  • flexibilný pracovný čas + home office
  • parkovanie na pracovisku
  • relaxačné benefity (masáže na pracovisku)

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Podpora | Vedúci tímu | Linux | Unix | 2. linia | Python | Shell | Bash | OS administrator