Team leader | Automotive výroba | 1754 €

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 754 €
Práca z domu
Práca iba na pracovisku
Ref. Č.
4-18-43266-1

Pre nášho klienta z automotive sektora hľadáme team leadra do výroby! Máte skúsenosti s riadením ľudí a nevadí Vám práca na zmeny?

Základná náplň práce je:

  • zabezpečenie plnenia výrobného plánu v stanovenom množstve a čase
  • riadenie tímu operátorov výroby
  • zabezpečovanie plynulého chodu výroby
  • dôsledné dodržovanie štandardov
  • vykonávanie administratívnych činností spojených s výrobnými procesmi a vedením ľudí

Pracuje sa v režime 3 zmien: ranná, poobedná, nočná (8 hodinové zmeny Po-Pi)

Požiadavky
  • približne 3 roky praxe s riadením ľudí vo výrobe
  • anglický jazyk na úrovni B1
  • skúsenosť s prácou v MS Excel
  • ochota pracovať na zmeny
Benefity
  • koncoročná Lear odmena - 100% základnej tarifnej mzdy
  • doprava z viacerých smerov zabezpečená, alebo príspevok na dopravu

ponuka ubytovania

  • vlastná jedáleň - obedy od 0,68€
  • príspevky pri jubileách, svadbe, narodení dieťaťa
  • firemné akcie
  • vzdelávanie zamestnancov (zvyšovanie kvalifikácie)
  • dôchodkové doplnkové sporenie - III. pilier