TAKTICKÝ NÁKUPCA s nemeckým jazykom

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 2 500 €
Ref. Č.
1-30-34241

Si technický typ a zároveň skúsený NÁKUPCA, ktorý vyjednáva tie najlepšie ceny? Oblasť stavebníctva ti nie je cudzia? Tak potom máme pre teba pracovnú príležitosť v medzinárodnej spoločnosti, na ktorej budeš zodpovedať za pridelený nemecký región.

Tvojou náplňou práce bude:

  • vyhľadávanie nových dodávateľov na Slovenskom a Nemeckom trhu - v závislosti od určeného projektu
  • dojednávanie zmluvných podmienok
  • zároveň budeš zodpovedať za zverený nemecký región
  • príprava podkladov a reportov
  • riadenie dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov
  • spracovávanie údajov v SAPe
  • neustála komunikácia s dodávateľmi
  • príprava analýz a kalkulácií
Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňat nasledujúce kritériá:

  • nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKA - komunikácia s nemeckým vedením, nemeckým zákazníkom na pravidelnej báze
  • požadovaná prax v oblasti strategického nákupu min. 3 - 5 rokov- ideálne technický smer alebo oblasť stavebníctva
  • flexibilita - 3 mesiace školenia v Nemecku (po zaučení pravidelné cestovanie)
  • dobré komunikačné schopnosti
  • flefibilita
  • dynamkia
  • schopnosť pracovať v tíme
  • vyjednávacie zručnosti, Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:, Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:, Úspešný kandidát by mal mať:, Kandidát by mal mať:

Spoločnosť ponúka rôzne zaujímavé benefity ( finančné bonusy, jazykové kurzy, work-life balance a pod.), ktoré predstaví zástupca firmy úspešnému kandidátovi na osobnom pohovore.