Strategický nákupca

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 2 200 €
Ref. Č.
1-23-35465-3

Máš angličtinu v malíčku, si skúsený nákupca a vyjednávaš vždy len tie najlepšie podmienky? Využi svoje schopnosti v medzinárodnej spoločnosti a staň sa členom globálneho tímu nákupcov pre rôzne oddelenia a komodity:

  • Priamy materiáll
  • Nepriamy materiál a služby

Tvojou náplňou práce bude:

  • zastrešovanie celého nákupného procesu
  • aktívny sourcing nových dodávateľov
  • osobná, telefonická či e-mailová - komunikácia s dodávateľmi
  • participácia na negociáciách v anglickom jazyku
  • vyjednávanie cien, dohadovanie kontraktov, množstva objednaných tovarov a pod.
  • plnenie stanovených cieľov
Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

  • skúsenosť v oblasti strategického nákupu – PODMIENKA (aktívny sourcing, vyjednávanie cien, komunikácia so stakeholdermi)
  • mal by si mať skúsenosť s nákupom z oblasti HR, marketing, logistické služby alebo priame/raw materiály
  • anglický jazyk C1 – PODMIENKA
  • komunikatívnosť
  • hľadáme sebavedomého človeka, ktorý sa nebojí na sebe pracovať a chce sa stále rozvíjať
Benefity

Spoločnosť ponúka mnoho zaujímavých benefitov ako:

  • 13. plat
  • refferal bonus
  • zľavy na produkty
  • Home office (aj po skončení pandémie)