pripája sa...

STRATEGICKÝ NÁKUPCA

Lokalita Senec
Platové ohodnotenie 1 700 - 2 300 EUR
Publikované 5 dňami
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-30567

Máte technické vzdelanie, ktoré by ste chceli uplatniť v NÁKUPE? Renomovaná medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou strojov pre potravinársky priemysel hľadá odborníka s technickým zameraním, ktorý vie svoje skúsenosti uplatniť ako STRATEGICKÝ NÁKUPCA.

Vaša náplň práce bude zameraná na:

  • Budete vyhľadávať nových dodávateľov pre zverené komodity na globálnej úrovni
  • Zodpovednosť za nákup a tvorbu stratégie pre zverené komodity
  • Vedenie obchodných rokovaní, vyjednávanie cien a uzatváranie rámcových zmlúv
  • Zodpovednosť za správu kontraktov
  • Renegociácia zmluvných podmienok s existujúcimi klientami
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Aspoň 5 rokov skúsenosti v nákupe materiálov pre výrobu PODMIENKOU
  • Znalosti z oblasti technologických procesov a strojárskych technológií PODMIENKOU
  • Znalosti čítania technických výkresov
  • Plynulá znalosť anglického jazyka PODMIENKOU
  • Komunikačné a organizačné zručnosti
  • Flexibilita, ochota cestovať

Benefity

  • Motivujúce ohodnotenie v závislosti od skúsenosti
  • Možnosť sebarealizácie
  • Osobnostný rast
  • Balík firemných benefitov
  • Príspevok do 3. piliera
  • Zamestnanecká autobusová doprava

Engineering | Nákup | Nákupca | Materiál | Sklad | Nákup | Purchaser