RÁD SI PREVERUJEŠ S KÝM ROBÍŠ BUSINESS? ŠPECIALISTA HODNOTENIA KLIENTOV

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 5 dňami
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 23421

Náš klient, expert v oblasti financií, hľadá nové posily do svojho medzinárodného tímu a práve Vám sa otvára možnosť uplatniť svoje jazykové znalosti pri zaujímavej investigatívnej pozícii v oblasti administratívy s využitím ANGLICKÉHO, prípadne iného cudzieho jazyka (Španielčina/Francúzština/Portugalčina/Nemčina/Maďarčina/Holandčina).

Vašou náplňou práce bude:

  • Zisťovanie klientskych informácií
  • Predkvalifikácia klientov pred nadviazaním obchodných vzťahov
  • Zber dát a ich vyhodnocovanie v interných nástrojoch spoločnosti
  • Komunikácia so zahraničnými pobočkami spoločnosti
  • Správa a procesovanie dokumentácie
  • Analýza rizikovosti spolupráce s potenciálnym klientom
  • Reportingové a administratívne aktivity
  • Denné využitie cudzích jazykov (mailovo a telefonicky)
  • Participácia na projektoch

Požiadavky

Požadujeme:
  • Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického charakteru
  • Aktívna znalosť ANGLICKÉHO, VEĽKOU výhodou je druhý cudzí jazyk na pokročilej úrovni
  • Predošlá prax v rámci vyhľadávania a spracúvania informácii
  • Orientáciu na detail
  • Tímového ducha
  • Aktívnu úroveň MS Office (Word, Excel)

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Administratívny pracovník | Špecialista | Reportovanie | Spracovania dát | Administration