Špecialista kovoobrábania

Lokalita
Sektor
Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 780 €
Práca z domu
Práca iba na pracovisku
Ref. Č.
130-10-43465
Popis práce

Aká Ťa čaká náplň práce?

  • kontrola linky a zabezpečenie plánovanej produkcie dielov v požadovanej kvalite
  • aktívna podpora výrobného procesu
  • testovanie nástrojov a rezných podmienok
  • nákup spotrebných materiálov, prípravkov a zariadení pre účely plnej prevádzky linky
  • zodpovednosť za pridelené projekty v rámci rozvoja liniek a nových modelov motorov
  • inovatívny prístup s cieľom vylepšovať proces obrábania a zvyšovania kvality
  • tvorba výstupných reportov v rámci individuálnych a výrobných výstupov
  • riadenie a dodržiavanie pravidiel spoločnosti, ISO, BOZP, PO a ŽP
Požiadavky

Požadujeme aby si mal:

  • VŠ vzdelanie
  • vedomosti v oblasti strojníctva a technológie obrábania kovov
  • schopnosť čítať technickú dokumentáciu
  • skúsenosti s prácou s PC, MS Office, SAP systémom, CAD systémom 2D/3D
  • v sebe pracovitosť, technické myslenie, analytické myslenie, samostatnosť, komunikatívnosť
  • ochotu pracovať nadčas, učiť sa, vzdelávať sa

Výhody:

  • znalosti v oblasti technológie strojov a zariadení pre účely kovoobrábania
  • znalosti v oblasti NC programovania (Sinumerik)
  • prax 2-5 rokov
Benefity
  • garantovaný mzdový rast (každoročné prehodnocovanie)
  • 13. mzda (75% zo základnej mzdy)
  • 14. mzda (150% zo základnej mzdy)
  • osobné hodnotenie až do 15% zo základnej mzdy
  • výrobný bonus každý štvrťrok do výšky 320€
  • systém Cafetéria (150€ ročne)
  • príspevok zamestnávateľa do 3.piliera (DDS)
  • obed za 1€ alebo príspevok na stavu formou kreditov na stravovaciu kartu
  • podniková autobusová doprava (70% nákladov hradí zamestnávateľ, 30% zamestnanec)
  • príspevok 75€ na ubytovanie pre zamestnancov s trvalým bydliskom nad 100 km v trvaní 6 mesiacov od požiadania
  • úrazové pripoistenie 24/7 (trvalé následky, smrť)
  • multišport karta (možnosť využiť na športové aktivity)
  • platená účasť na CSR aktivitách (dobrovoľníctvo)
  • ďalšie nadštandardné benefity podľa kolektívnej zmluvy, príspevky zo Sociálneho fondu
  • kúpa automobilu vyrábanej značky & leasing za zvýhodnených podmienok
  • zľavy u rôznych poskytovateľov tovarov a služieb