Špecialista komunikácie s klientom s francúzštinou - aj pre absolventov!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 300 - 1 400 €
Ref. Č.
1-6-42042-3
Popis práce

Bonjour! Bienvenue!

Hovoríš po francúzsky? A zvládneš viac ako tie dve slovíčka vyššie?

Ale zároveň Ti nerobí problém ani angličtina?

Si aktívny typ? Rád sa rozprávaš s ľuďmi a si tiež problem solver?

Kontakt s ľuďmi však občas rád vymeníš za trochu administratívnej práce?

Ak na si na všetky otázky odpovedal/a OUI alebo YES, tak sa poď pozrieť ďalej, čo na Teba čaká.

Pravidelne budete komunikovať so zákazníkmi či klientmi, vytvárať objednávky a starať sa o spokojnosť zákazníka. Keďže budú zákazníci zo zahraničia, je potrebná Vaša znalosť vyššie uvedených cudzích jazykov.

Akú náplň práce môžete očakávať?

  • Pravidelná komunikácia s klientmi spoločnosti - telefonicky, e- mailom
  • Spracovanie objednávok a zabezpečenie včasného dodania klientovi
  • Nahadzovanie príslušných dát do systému a ich aktualizácia
  • Pravidelná spolupráca s inými oddeleniami - sales, key account management
Požiadavky

Ak sa nájdeš v nižšie uvedených bodoch, tak určite neváhaj a pošli nám Tvoje CV.

  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B2 a znalosť francúzskeho jazyka na úrovni B2
  • Pozícia je vhodná pre ABSOLVENTA, ideálne ak máte skúsenosť v administratíve z brigády alebo part-time
  • Základná znalosť MS Excel
  • Proaktívny prístup, schopnosť rýchlo sa zorientovať v procesoch a zameranie na detail
Benefity
  • 13. plat vyplacany 1/2 leto +1/2 december
  • vykonnostny bonus podla vysledkom jednotlivca a vysledkov firmy
  • zivotne poistenie a zdravotna starostlivost
  • sick days, moznost HO, 25 dni dovolenky pre vsetkych
  • HENKEL shop- vysoke zlavy an ich produkty
  • HEnkel skolka
  • skolenia, firemne udalosti
  • referal bonus, cafeteria