SKLADNÍK - 12tky, DOPRAVA Z PREŠOVA zabezpečená

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 100 - 1 300 €
Ref. Č.
101-21-43352
Popis práce

POĎ SA ZVIESŤ AUTOBUSOM ZA PRÁCOU DO KECHNECA!

Máme zabezpečenú dopravu z Prešova/Budimíra, stačí nasadnúť a autobus vás zavezie priamo k výrobnej hale.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • príjem, skladovanie, evidencia materiálu
  • páskovanie paliet
  • čistenie nádob
  • zásobovanie výrobných liniek materiálom
  • obsluha VZV, Retrak,vláčik, ...
  • zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku
  • balenie servisných dielov
  • inventúry

Základná mzda od 979€ brutto (podľa skúseností) + 13. plat + kvartálne bonusy + príplatky za zmennosť a nad rámec zákonníka práce + navýšenie mzdy po skúšobnej dobe. Priemerná mzda 1300 €

  • práca na 12 hod. zmeny : 4 zmenka - Denná, Nočná, 2 dni voľno
Požiadavky
  • SŠ vzdelanie, alebo výučný list
  • Platný preukaz VZV
  • Skúsenosti na obdobnej pozícii -jazda na RETRAKU
  • Práca so skenerom
  • Skúsenosti so SAP výhodou
  • Ochota pracovať na zmeny
  • Práca vhodná pre ženy aj mužov
  • Základné počítačové zručnosti
  • Zodpovednosť a flexibilita
Benefity
  • Práca v stabilnej spoločnosti - automotive prostredie
  • 13.plat garantovaný zamestnávateľom
  • Príspevok zamestnávateľa na stravné
  • Príspevok na cestovné vo výške cestovného lístka, alebo zabezpečená doprava podnikovým autobusom
  • Zabezpečené OOPP, lekárske prehliadky
  • Starostlivosť konzultanta prideleného našou spoločnosťou