Servisný technik pre oblasť Orava, Martin, Prievidza

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 665 - 1 850 €
Ref. Č.
4-10-42942

Pre medzinárodnú spoločnosť obsadzujeme pozíciu servisného technika chladiacich zariadení pre oblast Oravy, Prievidze, Martina.

Zaškolovací proces prebieha v Nitre a trvá jeden týždeň po nástupe. Ubytovanie je hradené.

Ponúkame:

  • základná mzda 1530€/mesiac (po skúšobnej dobe 1665€/mesiac
  • osobné hodnotenie 170€/mesiac (po skúšobnej dobe 185€/mesiac

Pracovná doba Po-Pia od 8:00 do 16:30 (cca raz za 3 týždne pohotovosť cez víkend)

Náplň práce:

  • komunikácia so zákazníkom
  • riešenie porúch na zariadeniach
  • pravidelné revízie (2 krát do roka), vykonávanie servisných prehliadok
  • komunikácia s kolegami z iných oddelení
  • zodpovednosť za kontinuálne zasielanie opravných listov, protokolov o pravidelných prehliadkach a revíziách
  • včasné vypľňanie reportov a záznamov
Požiadavky
  • SŠ alebo výučný list v odbore elektro
  • elektrovyhláška §22 (ak je prepadnutá, možnosť obnovy)
  • vodičský preukaz sk. B podmienka (aktívny vodič)
  • zváračský preukaz
  • skúsenosti s podobnou pozíciou
  • certifikát na F plyny výhodou
Benefity
  • zmluva na neurčito
  • firemné vozidlo
  • firemný notebook, mobil
  • priateľské prostredie stabilnej medzinárodnej firmy
  • pravidelné odborné školenia a rozvoj
  • 3 sick days
  • príspevok na voľnočasové/športové/kultúrne aktivity
  • príspevok do 3. dôchodkového piliera
  • stravná karta/finančný príspevo