pripája sa...

Servisný technik

Lokalita Trenčín
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 300 EUR
Publikované 8 mesiacmi
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 5-30-32305

Mladá perspektívna rozvíjajúca sa spoločnosť príjme do pracovného pomeru vhodného kandidáta na pozíciu "Servisný technik"

Vašou náplňou práce bude:

  • diagnostika porúch a oprava elektrických digitálnych a analógových napájacích zdrojov.
  • vytvárať testy a testovacie procedúry na overenie správnej funkcie výrobkov po oprave.
  • vytvárať dokumentáciu a záznamy súvisiace s opravami a testami výrobkov.
  • asistovať zákazníkom pri riešení technických problémov súvisiacich s prevádzkou zariadení.
  • spolupracovať s projektovým inžinieringom a pracovníkmi technickej podpory pri riešení porúch v teréne a dizajnových problémov.
  • diagnostika a analýza zložitých problémov a vytváranie nápravných opatrení.

Požiadavky

  • elektrotechnické vzdelanie
  • skúsenosti v obore
  • §22
  • aktívny vodič
  • mierne pokročilá znalosť Anglického jazyka

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Strojárstvo | Špecialista | Technik | Údržba | Obrábanie | Mechatronika | Service technician