pripája sa...

SERVISNÝ TECHNIK

Lokalita Stupava
Platové ohodnotenie 1 700 - 2 000 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-30-30010

Máš skúsenosti v oblasti kompresorov? Tak pracuj pre medzinárodnú spoločnosť s bohatou históriou na pozícii SERVISNÝ TECHNIK.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • údržba,opravy, inštalácia kompresorov a zariadení u zákazníkov na Slovensku a Česku
  • komunikácia so zákazníkmi v súvislosti s údržbou a opravami kompresorov
  • komunikácia s kolegami v rámci viacerých krajín
  • špecifikácia náhradných dielov na základe dokumentácie
  • spracovanie podkladov pre fakturáciu údržby a opráv kompresorov
  • spracovanie podkladov pre riešenie záručných opráv
  • spracovanie technickej dokumentácie strojov

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
  • skúsenosti v oblasti kompresorov
  • ochotu cestovať
  • dobré komunikačné schopnosti, orientácia na zákazníka, tímovosť, flexibilitu
  • znalosť anglického jazyka - výhodou

Benefity

  • medzinárodná spoločnosť
  • týždeň dovolenky naviac
  • stravné lístky
  • príspevky do sociálneho fondu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojárstvo | Technik | Kompresory | Service technician