pripája sa...

SENIOR VÝVOJOVÝ CAD DESIGNER

Lokalita Prešovský kraj
Publikované 28 dňami
Kontakt Kostura Tomáš
Ref. Č. 23201

Pre šikovných a skúsených designérov sa otvára skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí na oddelení R&D.

Náplň práce:

  • Vývoj výrobkov podla požiadaviek zákazníka
  • Zodpovednosť za tvorbu 3D modelov a technickej dokumentácie
  • Konštrukcia výrobkov podľa nákladových a výrobných požiadaviek
  • Komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Skúsenosti s designom častí pre automobilový priemysel (CATIA V5)
  • Skúsenosti s designom platových dielov silná výhoda
  • Orientácia na zákazníka
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Inovatívne myslenie

Benefity

  • 13. plat
  • Jazykové kurzy
  • Ďalšie benefity

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Elektrotechnika | Inžinier | Konštruktér / projektant | 3D | RandD | CATIA | CAD/CAM | Designer