SENIOR ÚČTOVNÍK

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 600 - 2 300 €
Práca z domu
Flexibilný pracovný čas
Čiastočná práca z domu
Ref. Č.
131-7-42893-1

Ste skúsený samostatný účtovník a pozeráte sa po novej výzve? Neváhajte a reagujte nám na pracovnú ponuku SENIOR ÚČTOVNÍK pre stavebnú spoločnosť sídliacu v Bratislave.

Vašou náplňou práce bude:

  • Komplexná účtovná agenda
  • starostlivosť o IMS a certifikáty ISO
  • Účtovanie dodávateľských/odberateľských faktúr, dlhodobého majetku, mesačných dohadných položiek/rezerv a faktoringu
  • Komunikácia s klientami, dodávateľmi a úradmi
  • Príprava podkladov pre DPH
  • Správa majetku, pohľadávok a účtovných dokladov
  • Príprava inventarizácie účtov
  • Spracovanie poistných udalostí
  • Správa cestovných nákladov
  • Vykonávanie archivácie, uchovávania záznamov
  • Spolupráca pri audite
Požiadavky
  • Predošlá skúsenosť v účtovníctve 3 roky
  • Znalosť MRP systému VÝHODOU
  • Znalosť anglického jazyka min. v písomnej forme
  • Schopnosť pracovať samostatne a proaktívne

Benefity budú kandidátovi predstavené priamo na pohovore v spoločnosti