pripája sa...

SENIOR ÚČTOVNÍK

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 200 EUR/mes.
Publikované 16 dňami
Kontakt Veselá Lucie
Ref. Č. 22545

Na pozíciu SENIOR ÚČTOVNÍK hľadáme ambiciozného a spoľahlivého účtovníka, ktorý má prehlaď slovenskom alebo medzinárdnom účtovnictve, hovorí plynule anglicky a teší sa na novú výzvu.

Náplň práce zahŕňa:

  • Účasť na kvartálnych a ročných uzávierkách
  • Vyrovnávanie účtovných zostatkov na účtoch hlavnej knihy
  • Kontrola správnosti účtovných postupov podľa IFRS a US GAAP
  • Spracovanie a kontrola účtovných výkazov
  • Komunikácia s externými a internými stranami
  • Participácia na internom a externom audite
  • Spolupráca s inými oddeleniami a príprava ad-hoc analýz
  • Reporting a participácia na projektoch

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať:
  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti financií/účtovníctva
  • Min. 3 roky skúseností s vedením komplexného účtovníctva alebo účtovnictva na úrovni hlavnej knihy
  • Znalosť US GAAP a/alebo IFRS je veľkou výhodou
  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka
  • Ďalšie jazyky sú výhodou
  • Silné analytické zručnosti

Benefity

Spoločnosť Vám ďalej ponúka:
  • Zmluvu na dobu neurčitú
  • Ročné bonusy
  • Preplácané nadčasy
  • Jazykové kurzy a iné formy vzdelávania
  • Stravné lístky hradené zamestnávateľom
  • Dynamický a mladý kolektív

a dalšie zajímavé benefity.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Vedúci tímu | Centrá zdieľaných služieb | Hlavná kniha | Hlavný | Implementácia | Komplexný | Kontingenčné tabuľky | US GAAP | SAP | Proces | Zlepšovanie | Bookkeeper, accountant