SENIOR/LEAD NODEJS PROGRAMÁTOR pre krypto/blockchain projekty

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 500 - 4 000 EUR
Publikované 7 dňami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-33394

Do IT fintech spoločnosti zameranej na krypto/blockchain oblasť, hľadáme Senior NodeJS programátora/Lead-a, ktorý bude viesť menší tím developerov.

Náplň práce:

  • vývoj BE časti software riešení v rámci krypto/blockchain oblasti
  • práca so škálovaním a orchestrovaním (Kubernetes)
  • komplexné pokrytie projektov, účasť na zahraničných konferenciách, výber nových členov do tímu
  • zastrešenie architektúry a security časti projektu

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • pokročilú znalosť s NodeJS programovaním
  • skúsenosť so škálovaním (Kubernetes)
  • komunikatívny anglický jazyk
  • schopnosť viesť menší tím

Benefity

  • finančné bonusy a bonusy za jednotlivé projekty
  • 2-4 dni home office/mesiac
  • flexibilný pracovný čas
  • účasť na zahraničných konferenciách
  • multisport karta

IT a telekomunikace | Manažment | Vývoj sw a analýza | Web developer | Programátor / vývojář | Projektový manažér | Manažér | Vedúci tímu | Javascript | Bezpečnosť | Microservices | Programmer