Senior Security Specialist

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 900 - 4 000 €
Ref. Č.
1-15-39342

Rozhliadate sa po spoločnosti, kde by ste mohli využiť svoje bohaté skúsenosti z IT security oblasti? Do medzinárodnej spoločnosti hľadáme security špecialistu, ktorý má skúsenosti so sieťovou bezpečnosťou.

Náplň práce:

  • Projektová podpora v rámci oblasti IT bezpečnosti
  • Implementácia nových technológii
  • Podpora pri auditoch
  • Komunikácia s externými klientami
  • Detekovanie a manažment zraniteľnosti IT infraštruktúry a systémov
Požiadavky
  • Znalosť IT bezpečnostnej oblasti so skúsenosťami aspoň 3 roky
  • Prehľad súčasných bezpečnostných hrozieb ako aj IT bezpečnosti infraštruktúry a ochrany citlivých dát
  • Skúsenosť s procesom SSDLC alebo PCI DSS výhodou
  • Predchádzajúca skúsenosť so sieťovou bezpečnosťou
  • Anglický jazyk na písomnej a komunikatívnej úrovni (B2)
Benefity
  • 13. a 14. plat a ročné bonusy
  • 50% Home Office
  • Cafeteria systém balíček
  • Multisport karta