pripája sa...

SAP APLIKAČNÝ INŽINIER

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 700 - 2 700 EUR
Publikované 3 dňami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-33618

Pre Švajčiarskeho lídra na trhu v oblasti poistenia hľadáme SAP Aplikačného inžiniera, ktorý má skúsenosť s reportingovými nástrojmi, a chce sa kariérne posunúť na vyššiu pozíciu.

Náplň práce:

  • vytváranie reportov na báze SAP S/4 HANA
  • dizajn a implementácia v SAP Design Studio/Analysis for Office/SAP Analytics Cloud
  • spolupráca s finančným tímom na definovaní reportingových požiadaviek
  • preklad biznisových požiadaviek do funkčných riešení na báze IT štandardov
  • dokumentácia, podpora

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • pokročilú znalosť SQL
  • pracovnú skúsenosť so SAP-om minimálne 2 roky
  • komunikatívnu znalosť anglického jazyka
  • znalosť so SAP technológiami (S/4 HANA, SAP Analytics Cloud/Fiori/SAP Design Studio) výhodou

Benefity

  • 13. plat
  • finančné bonusy
  • home office
  • flexibilný pracovný čas
  • benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Vývoj sw a analýza | Konzultácie | Programátor / vývojář | Inžinier | Konzultant | SAP | ABAP | System Engineer