DevOps Engineer na vývoj SW riešenia

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 2 700 €
Ref. Č.
1-16-37883-4

Pre nášho klienta hľadáme skúseného DevOps inžiniera, ktorý má skúsenosti so SaaS projektami a automatizáciou a pracoval by v tíme, ktorý sa zaoberá vývojom zdieľaných microservices, ktoré sa ďalej interne využívajú.

Náplň práce:

  • vývoj, maintenance a podpora zdieľaných mikroservisov pre SaaS platformu
  • definicía a implementácia servisov a automatizácie v DevOps/continuous development prostredí
  • monitoring a diagnostika Saas produktov a mikro servisov
  • práca v tíme, kde sa využíva Scrum/Kanban metodológia
Požiadavky
  • 2+ rokov skúseností na podobnej pozícii
  • znalosť PaaS, microservices, serverless architektúry a kontajnerizácie (Kubernetes, Docker, Helm, K8s API a pod.)
  • skúsenosti s prácou s Azure
  • znalosti aspoň jedného skriptovacieho jazyka: Python, PowerShell, Bash...
  • CI/CD, Azure DevOps a Jenkins
  • skúsenosti s build technológiami - ideálne node.js, Python alebo .NET apps

Výhodou:

  • znalosti programovania
Benefity
  • ročný bonus + polročný bonus
  • 25 dní dovolenky
  • HO podľa dohody
  • preplácaná PNka
  • 300 eurový príspevok na zdravotné a športové aktivity
  • príspevok do 3. piliera
  • životné, úrazové a invalidné poistenie
  • jazykové kurzy angličtiny a nemčiny