pripája sa...

RECRUITMENT SUPPORT ( polovičný úväzok )

Lokalita Košice
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 3,50 - 4 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Ričányová Anna
Ref. Č. 3-12-29903

Na divíziu Temporary Staffing hľadáme nového kolegu na pozíciu Recruitment Support.

Ak hľadáš stabilnú dlhodobú prácu popri štúdiu alebo iných povinnostiach, baví Ťa administratíva a kontakt s ľuďmi, zaujímaš sa o oblasť HR a chceš vedieť ako funguje trh práce, tak u nás sa Ti bude páčiť !

Tvoja náplň práce:

  • práca 4h/denne v čase od 09.00 - 13.00h, alebo od 13.00 do 17.00h
  • aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov na pracovné pozície vo výrobe na základe požiadaviek klienta
  • využívanie rôznych zdrojov (sociálne siete, job boards, interná databáza, email/sms)
  • telefonický kontakt s kandidátmi a prezentácia pracovných možností, pozývanie kandidátov na osobný pohovor
  • spracovanie e-mailov a požiadaviek
  • súvisiaca administratíva a reporting
  • participácia na interných projektoch
  • podpora celého recruitment tímu

Práca je na skrátený úväzok - 20h týždenne.

Požiadavky

  • Výborné komunikačné zručnosti
  • Schopnosť zvládať stresové situácie
  • Príjemné vystupovanie
  • Organizačné schopnosti a time management
  • Tímový hráč
  • Orientácia na cieľ
  • Skúsenosť z oblasti personalistiky, call centra, zákazníckeho servisu výhodou
  • Znalosť práce s MS Office
  • VP. preukaz skupiny B výhodou
  • znalosť maďarského jazyka výhodou

Benefity

  • práca v mladom, dynamickom tíme
  • lokálne teambuildingové aktivity
  • možnosť ďalšieho kariérneho rastu
  • priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy
  • priestor pre získanie prvých HR skúseností

HR a kancelářské služby | HR | Recruiter | Špecialista | Agentúra | Junior | Nábor | Recruiter