RECRUITMENT SUPPORT ( polovičný úväzok )

Typ kontraktu
Čiastočný úväzok
Dočasné pridelenie
Mzda
3 - 4 €
Ref. Č.
3-12-29903

Na divíziu Temporary Staffing hľadáme nového kolegu na pozíciu Recruitment Support.

Ak hľadáš stabilnú dlhodobú prácu popri štúdiu alebo iných povinnostiach, baví Ťa administratíva a kontakt s ľuďmi, zaujímaš sa o oblasť HR a chceš vedieť ako funguje trh práce, tak u nás sa Ti bude páčiť !

Tvoja náplň práce:
- práca 4h/denne v čase od 09.00 - 13.00h, alebo od 13.00 do 17.00h
- aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov na pracovné pozície vo výrobe na základe požiadaviek klienta
- využívanie rôznych zdrojov (sociálne siete, job boards, interná databáza, email/sms)
- telefonický kontakt s kandidátmi a prezentácia pracovných možností, pozývanie kandidátov na osobný pohovor
- spracovanie e-mailov a požiadaviek
- súvisiaca administratíva a reporting
- participácia na interných projektoch
- podpora celého recruitment tímu

Práca je na skrátený úväzok - 20h týždenne.

Požiadavky

- Výborné komunikačné zručnosti
- Schopnosť zvládať stresové situácie
- Príjemné vystupovanie
- Organizačné schopnosti a time management
- Tímový hráč
- Orientácia na cieľ
- Skúsenosť z oblasti personalistiky, call centra, zákazníckeho servisu výhodou
- Znalosť práce s MS Office
- VP. preukaz skupiny B výhodou
- znalosť maďarského jazyka výhodou

Benefity

- práca v mladom, dynamickom tíme
- lokálne teambuildingové aktivity
- možnosť ďalšieho kariérneho rastu
- priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy
- priestor pre získanie prvých HR skúseností