pripája sa...

RECRUITMENT SUPPORT ( polovičný úväzok )

Lokalita Košice
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 4 EUR/hod.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Ričányová Anna
Ref. Č. 3-12-29903

Na divíziu Temporary Staffing hľadáme nového kolegu na pozíciu Recruitment Support.
Práca je na skrátený úväzok - 20h týždenne.

Vašou dennou náplňou práce bude:

  • Aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov na pracovné pozície vo výrobe na základe požiadaviek klienta
  • Využívanie rôznych zdrojov (sociálne siete, job boards, interná databáza, email/sms)
  • Telefonický kontakt s kandidátmi a prezentácia pracovných možností
  • Organizácia osobných pohovorov
  • Súvisiaca administratíva a reporting

Požiadavky

  • Výborné komunikačné zručnosti
  • Schopnosť zvládať stresové situácie
  • Príjemné vystupovanie
  • Organizačné schopnosti a time management
  • Tímový hráč
  • Orientácia na cieľ
  • Základná orientácia v ZP výhodou
  • Skúsenosť z oblasti personalistiky, call centra, zákazníckeho servisu výhodou
  • Znalosť práce s MS Office

Zaujala Vás táto pozícia? Pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku.
Výberový proces bude pozostávať s telefonického rozhovoru a osobného pohovoru.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem. Kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritéria.

HR a kancelářské služby | HR | Recruiter | Špecialista | Agentúra | Junior | Nábor | Recruiter