pripája sa...

Python developer_projekt pre jadrovú elektráreň

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 3 000 EUR
Publikované 8 dňami
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-31259

Máš skúsenosť s Python 3 a nebojíš sa pracovať samostatne? Hľadám skúseného developera na vývoj desktop aplikácie pre testovanie systémov v jadrových elektrárňach.

Náplň práce:

  • vývoj SW v Python 3 pre testovanie systémov v jadrových elektrárňach (ide o vývoj nového SW na základe už existujúceho v Python 2)
  • vývoj GUI
  • samostatná práca - na SVK budeš jediný zodpovedný za danú aplikáciu, budeš však spolupracovať s kolegami z Francúzska
  • využívanie rôznych Python knižníc (najmä PyQt)
  • práca na Linux platforme

Požiadavky

  • aspoň 3 ročné profesionálne skúsenosti ako programátor
  • pokročilé znalosti programovania v Pythone 3
  • aktívna angličtina

Benefity

  • finančné bonusy
  • flexibilný pracovný čas
  • príspevok na jazykové kurzy

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Python | Programmer