RIADITEĽ VÝSTAVBY TELEKOMUNIKAČNÝCH SIETÍ

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 200 - 3 000 €
Ref. Č.
1-40-33671

Máš skúsenosti s riadením viacerých projektov súbežne? najlepšie s telekomunikačnými sieťami alebo infraštruktúrou? Tak potom máme pre teba zaujímavú pracovnú príležitosť na pozícii RIADITEĽ VÝSTAVBY v oblasti telekomunikačných sieti.

Spoločnosť sa stále rozrastá, nakoľko spolupracujú s významnými medzinárodnými spoločnosťami. Nájdeš u nich garanciu dlhoročných projektov a tiež dostaneš priestor na sebarealizáciu.

Tvojou náplňou práce bude:

  • organizovať a koordinovať viacero projektov súbežne
  • nastavovať priebeh na projektoch, harmonogram prác
  • komunikovať so stavbyvedúcimi a dohliadať na priebeh stavieb
  • sledovať či stavby napredujú podľa stanovených harmonogramov
  • pravidelná komunikácia s klientmi
Požiadavky

Kandidát by mal mať:

  • skúsenosti s vedením projektov PODMIENKA
  • skúsenosti s výstavbou a riadením telekomunikačných sieti VÝHODA
  • skúsenosti z oblasti stavebníctva PODMIENKA
  • flexibilita - cestovanie v rámci západného Slovenska
  • manažérske zručnosti v oblasti Projektového manažérstva PODMIENKA
Benefity
  • služobné auto aj na súkromné účely
  • firemný mobil
  • firemný notebook
  • 13. - 14. plat
  • pravidelné mesačné odmeny