PROCESNÝ INŽINIER

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 €
Práca z domu
Flexibilný pracovný čas
Uverejnené
Kontakt
Kramárová Lucia
Ref. Č.
131-10-42544-2

Opimalizovanie, štandardizácia a riadenie výrobných procesov je kariérny smer, v ktorom by ste sa chceli rozvíjať?

Vašou náplňou práce bude:

  • Dosiahnutie maximálnej efektívnosti výroby pomocou časových analýz výrobného procesu
  • Štandardizácia technologického procesu výroby
  • Spolupráca s rôznymi oddeleniami na tvorbe a aktualizácií PFMEA
  • Dodržiavanie smerníc spoločnosti v rámci prípravy, realizácií a validácií zmien
  • Analýza hlavných príčin zákazníckych a interných reklamácií
  • Zmeny výrobkov a ich implementácia do výrobného procesu
Požiadavky
  • Vzdelanie v odbore inžinieringu
  • Používanie anglického jazyka na dennej báze
  • Znalosť LEAN systémov
  • Znalosť PFMEA
Benefity
  • Flexibilný pracovný čas
  • Konkurenčný plat
  • Firemné školenia
  • Podniková jedáleň a príspevok na stravovanie