Predavač/Odborný predavač na oddelení dreva v Bratislave!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 200 - 1 390 €
Ref. Č.
4-6-41164-4

Staň sa členom našeho tímu a poď pracovať ako predavač na oddelení dreva.

Ponúkame:

základná mzda 1080-1190€

  • motivačný príspevok 50€
  • prémia z obratu 70€
  • polročné prémie 500€ (vyplácané naraz po 6. mesiacoch a 2 krát ročne)

Náplň práce:

  • komunikácia so zákazníkmi a pomoc pri výbere tovaru a poskytovanie informácií na oddelení dreva
  • starostlivosť o chod oddelenia
  • jednoduchá práca na PC (vyhľadanie sortimentu, vybavenie zákazníckej objednávky, sledovanie noviniek atď.)

Prácovné voľno si môžete prispôsobi keďže u nás sa pracuje na dlhý a krátky týždeň.

V prípade záujmu nás kontaktujte na čísle 0902 909 289.

Požiadavky
  • komunikácia so zákazníkom
  • základné počítačové znalosti
  • komunikačné schopnosti
Benefity
  • stravná karta v hodnote 5,30€
  • zamestnanecká zľava na odber tovaru 10%
  • príspevok za narodeniny
  • príspevok 200€ za odporučenie nového zamestnanca
  • priebežné odborné vzdelávanie a veľa iného