pripája sa...

PRACUJ AKO ASISTENT (20 hod.týždenne)

Lokalita Bratislavský kraj
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 400 EUR/mes.
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 23484

Využi príležitosť dlhodobej spolupráce v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícií ASISTENTA:

Náplň práce:

  • Administratívna podpora spoločnosti
  • Práca v MS Excel
  • Reporting
  • Archivácia dokumentov

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Motiváciu dlhodobo spolupracovať
  • Skúsenosti na podobnej pozícií VÝHODOU
  • Užívateľská úroveň MS Excel (základné funkcie, filtrovanie a pod.)
  • Tímový hráč
  • Orientácia na detail
  • Záujem o dlhodobú spoluprácu

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/brigady-docasna-praca/

Business Support Center | HR a kancelářské služby | Administratíva | Kancelářské služby | Administratívny pracovník | Asistent / asistentka | Administration