pripája sa...

PRACUJ AKO ASISTENT (20 hod.týždenne)

Lokalita Bratislava
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 400 EUR
Publikované 24 dňami
Kontakt Petra Kiripolská
Ref. Č. 23484

Si študent vysokej školy, ovládaš excel a máš už za sebou pracovnú skúsenosť? Využi príležitosť dlhodobej spolupráce na pozícií ASISTENTA.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Administratívna podpora spoločnosti
  • Práca v MS Excel
  • Reporting
  • Archivácia dokumentov

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Anglický jazyk na úrovni B1
  • Skúsenosti na podobnej pozícií VÝHODOU
  • Schopnosť odpracovať minimálne 3 dni v týždni
  • Užívateľskú úroveň MS Excel (základné funkcie, filtrovanie a pod.)
  • Orientáciu na detail
  • Záujem o dlhodobú spoluprácu

Business Support Center | HR a kancelářské služby | Administratíva | Kancelářské služby | Administratívny pracovník | Asistent / asistentka | Administration