ADMINISTRATÍVNA POZÍCIA NA ODDELENÍ NÁKUPU S NEMECKÝM JAZYKOM

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 900 - 1 000 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Kubicskóová Petra
Ref. Č. 23053

Máte záujem podporovať oddelenie nákupu v silnej medzinárodnej spoločnosti? Viete
komunikovať v nemeckom jazyku? V tom prípade máme pre vás jedinečnú možnosť na pracovnom trhu.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • spracovanie nákupných požiadaviek
  • práca v interných portáloch a v systéme SAP
  • vytvorenie objednávky na základe klientových požiadaviek
  • kontrola cien podľa stanovených cenníkov
  • komunikácia v nemeckom jazyku – interne, s dodávateľmi
  • spolupráca s oddeleniami v zahraničí

Požiadavky

Pošlite nám vás životopis, ak máte:
  • komunikatívnu úroveň nemeckého jazyka
  • skúsenosti v oblasti administratívy (aj part-time počas štúdia)
  • prax v oblasti customer care alebo nákupu veľkou výhodou
  • samostatný prístup
  • orientáciu na detail

Benefity

Spoločnosť ponúka aj zaujímavý benefitový balíček:
  • 13.-ty garantovaný plat
  • flexibilný pracovný čas
  • sick day
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • možnosť byť súčasťou medzinárodného pracovného prostredia

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Zákaznícky servis | Administratívny pracovník | Špecialista | Purchaser