PODPORA FINANČNÉHO ODDELENIA - flexibilný pracovný čas

Typ kontraktu
Čiastočný úväzok
Dočasné pridelenie
Mzda
7 - 8 €
Ref. Č.
4-19-33767

Rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť so zastúpením po celom svete hľadá kvalifikovaného uchádzača na pozíciu podpory finančného oddelenia.

Náplň práce:

- Administratívna podpora v cudzích jazykoch
- Komplexná práca s poistnými zmluvami
- Evidencia, kontrola a správa poistných udalostí
- Reportovanie na pravidelnej báze
- Práca v interných systémoch spoločnosti

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Anglický jazyk na úrovni B1/B2 (hlavne v písomnej forme) ALEBO nemecký jazyk na úrovni B2
- SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického zamerania výhodou
- Prax v administratíve/financiách - výhodou
- Motivácia pre financie a poisťovníctvo
- Veľmi dobrá znalosť MS Office, najmä MS Excel
- Precíznosť a orientácia na detail