pripája sa...

PLC programátor senior

Lokalita Martin
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 900 EUR
Publikované 7 mesiacmi
Kontakt Pavlovičová Jana
Ref. Č. 6-30-32031

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii PLC programátor.

Pracovná náplň pozostáva z:

  • PLC programovania,
  • starostlivosti o existujúcich zahraničných zákazníkov (implementácia zariadení priamo u zákazníka, alebo cez vzdialený prístup),
  • zodpovednosti za oživovanie automatizačných zariadení a ich uvádzania do prevádzky prevažne s PLC softwerom SIEMENS, Beckhoff, Omron,
  • tvorby vizualizícií v HMI,
  • realizácie optimalizačných prác na výrobných zariadeniach,
  • riešenia technických problémov z hľadiska automatizácie,
  • vytvárania technickej dokumentácie v súlade s požiadavkami koncových zákazníkov
  • aktívnej spolupráce s projektovým a konštrukčným tímom.

Požiadavky

  • ovládanie TIA portálu
  • programovanie riadiacich systémov Siemens, (Beckhoff, Omron, výhodou)
  • Vyhláška č. 508/2009 Z.z. §21,(výhodou)
  • tvorba vizualizácií v HMI,(výhodou)
  • vodičský preukaz B
  • technické a logické myslenie

Benefity

  • 13. poprípade 14. plat
  • jazykové kurzy a školenia
  • mladý a príjemný kolektív
  • moderné pracovné prostredie
  • práca v rýchlo rastúcej spoločnosti

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektronika | Strojárstvo | Elektrotechnika | Programátor | Procesný inžinier | Technik | PLC | Program | Výroba | Technický | System Engineer