Opravár plošných spojov LEN NA 1 ZMENU!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 300 €
Ref. Č.
4-10-41265-1

Si technický typ človeka, ktorý vie čítať technickú dokumentáciu a má elektrotechnickú vyhlášku §21? Nebaví ťa práca na poobedné, či nočné zmeny? Pridaj sa k nám!

Do výrobnej spoločnosti hľadáme OPRAVÁROV PLOŠNÝCH SPOJOV na 1 zmenu!

Tvojou náplňou práce bude:

  • diagnostika a oprava dosiek plošných spojov, ktoré neprešli po strojovom/ručnom obsadení
  • analýza chybovosti, návrhy na preventívne opatrenia a zmeny v procese výroby/opravy dosiek
  • vedenie záznamov o opravách v systéme SAP

Pracovať budeš na 8 hodinové zmeny 6:00 - 14:30 (40hod. týždenne)

Mzdové ohodnotenie:

1100€ brutto základná mzda

200€ brutto mesačný bonus

= 1300€ brutto

Ubytovanie ani doprava nie je k dispozícii.

Ak Ťa ponuka zaujala, ozvi sa mi pre viac informácii na číslo 0902 958 032 alebo napíš na email roland.humenansky@grafton.sk

Požiadavky
  • elektrotechnická vyhláška minimálne §21
  • užívateľská znalosť práce s PC
  • záujem o technickú oblasť výroby
  • predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii
  • manuálna zručnosť/schopnosť
  • čítať a rozumieť technickej dokumentácii
Benefity
  • práca len na jednu 8h zmenu
  • prímestské autobusové spojenie do práce a z práce prispôsobené zmennosti
  • ročný bonus vo výške základnej mzdy vyplácaný v decembri
  • odmena za odporúčanie kolegu 150€
  • pracovný odev a obuv
  • odmeny pri pracovných výročiach