Obchodný zástupca HORECA pre Žilinský kraj

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 400 - 1 500 €
Ref. Č.
1-23-43387-1

Si skúsený v oblasti obchodu, si komunikatívny a zodpovedný? Nechýbajú Ti organizačné schopnosti a si ochotný cestovať?

Odpovedal si si na všetky otázky ÁNO? Skvelé! Tak hľadáme práve Teba!

Tvojou náplňou práce bude:

  • identifikovať a preskúmať nové obchodné príležitosti
  • sledovanie trhu a konkurencie
  • získavať spätnú väzbu a prísť s nápadmi na zlepšenie
  • udržiavať dobré vzťahy s partnermi a nadväzovať nové
  • riadiť tím hostesiek
Požiadavky

Požadujeme:

  • Skúsenosti v oblasti riadenia propagácie výrobku
  • Silné analytické, organizačné a komunikačné skúsenosti
  • Schopnosť motivovať a riadiť tím
  • Samostatnosť, zodpovednosť
  • Ochota cestovať
  • Vodičský preukaz
Benefity

Benefity, ktoré ti ponúkame:

  • 13. a 14. plat
  • flexibilita
  • jazykové vzdelávanie