pripája sa...

Obchodný zástupca

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 400 - 1 600 EUR
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-30-32286

Hľadá sa OBCHODNÝ ZÁSTUPCA, ktorý bude mať na starosti technické produktové portfólio.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
  • Starostlivosť o existujúce portfólio zákazníkov - priemyselné spoločnosti
  • Udržiavanie a zvyšovanie predaja produktov vašej spoločnosti
  • Zodpovednosť za dosiahnutie stanovených cieľov a plánov
  • osobné návštevy zákazníkov - práca v teréne
  • Analýza údajov, reporting
  • Analýza trhu, konkurencie, zber spätnej väzby od zákazníkov
  • Udržiavať krok s produktmi a konkurentmi
  • Komunikácia s technickou podporou a zákazníckym servisom
  • Poskytovanie klientského servisu a poradenstva
  • Vypracovávanie cenových ponúk a kalkulácií

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Technické vzdelanie alebo dlhodobé skúsenosti v predaji technických produktov
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • Samostatnosť, dynamika, komunikatívnosť
  • Ochota cestovať

Benefity

  • stravné lístky
  • auto aj na spúkromné účely
  • mobilný telefón

Obchod a marketing | Obchod | Account manager | Manažér klúčových klientov | Obchodný zástupca | Akvizícia | B2B | Automobilový priemysel | Priemysel | Stroje | Technický | Sales representative