pripája sa...

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA - MEDZINÁRODNÉ VZDELÁVANIE

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 1 800 EUR/mes.
Publikované 15 dňami
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-13-30270

Už si navštívil Spojené Kráľovstvo? Láka ťa Kanada? A tvojim snom je navštíviť Austráliu či Čínu?
Baví ťa cestovať krížom krážom, angličtinu máš v malíčku a máš obchodného ducha? Tak potom hľadáme práve teba na pozíciu OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU v oblasti cestovného ruchu.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • starostlivosť, komunikácia, stretnutia, rozvoj existujucich vztahov
  • podpora Sales oddelenia
  • spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti
  • prezentovanie produktov a služieb spoločnosti potenciálnym partnerom
  • sledovanie, analýza údajov, reportovanie
  • tvorba ročného plánu a zodpovednosť za jeho dosiahnutie
  • podieľanie sa na obchodných stretnutiach v rámci celého sveta

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • 3 roky skúsenosti v oblasti B2B
  • Plynulá komunikácia v Anglickom jazyku
  • Ochota cestovať po svete
  • Ochota učiť sa niečo nové
  • Komunikatívnosť, flexibilita, motivácia, vyjednávacia schopnosť

Benefity

  • home office
  • flexibilný pracovný čas
  • cestovanie
  • príspevok na rekreáciu
  • koučingový program
  • príspevok na osobný rozvoj
  • ročné bonusy

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email

HR a kancelářské služby | Kancelářské služby | Asistent / asistentka | Office manažér | Recepčná | Senior | Sales representative