Obchodník a predajca v klenotníctve!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 600 - 2 500 €
Práca z domu
Práca iba na pracovisku
Ref. Č.
4-23-43578

Pre nášho klienta - dlhoročného lídra na trhu v oblasti klenotníctva - hľadáme človeka s obchodným duchom a záľubou k šperkom!

Staňte sa súčasťou exkluzívneho prostredia, ktoré poskytuje svojim zákazníkom dlhoročné skúsenosti a odbornosť.

Vašou základnou náplňou práce bude:

  • aktívne vyhľadávať potenciálnych klientov, resp. oslovovanie už stálych zákazníkov z databázy a ponúkať im rôzny sortiment predaja
  • aktívna komunikácia so zákazníkom, tzn. telefonická, osobná i emailová za účelom byť vždy nápomocný pri potrebách zákazníka
  • propagovanie a prezentovanie predmetov predaja
  • odborné poradenstvo pri výbere predmetov predaja
  • plnenie obchodného plánu - plánovanie, oslovovanie a predaj samotného tovaru
  • starostlivosť o estetiku priestorov predajne
  • práca s pokladňou

Mzdové podmienky sú zložené z fixnej zložky 1600€ brutto + z variabilnej zložky z aktívneho predaja (mesačný plán), tzn. že finančný strop neexistuje.

Požiadavky
  • skúsenosť z oblasti predaja, aktívneho osloveniia zákazníka
  • ovládanie anglického jazyka minimálne na B1 úrovni, ovládanie nemeckého jazyka je výhodou
  • obchodný duch s cieľom na predaj
  • komunikačné schopnosti
  • reprezentatívnosť
Benefity
  • služobný mobilný telefón, notebook
  • práca s exkluzívnymi značkami
  • variabilná zložka mzdy bez finančného stropu (založená na výkone)
  • práca v stabilnej spoločnosti, ktorá je etablovaná na slovenskom trhu s líderskou pozíciou