Network Security Consultant – Check Point, F5 - TPP/freelance

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 3 500 €
Ref. Č.
1-15-40955-2
Popis práce

Baví ťa práca s produktmi popredných svetových výrobcov?

Máš skúsenosti s technológiami Check Point, F5, prípadne Qualys a Tufin a chcel/a by si sa podieľať na inováciách?

Tvojou náplňou práce bude:

  • Presales primárne v oblasti bezpečnostných riešení Check Point, F5, poprípade Qualys a Tufin
  • Návrh a rozvoj bezpečnostných architektúr vyššie uvedených riešení
  • Návrh managed services nad vyššie uvedenými riešeniami
  • Implementáciu zverených riešení
  • Šírenie bezpečnostného povedomia našim zákazníkom z rôznych oblastí
  • Konzultačná činnosť v oblasti architektúr bezpečnosti, identifikácia rizík a návrhy nápravných opatrení
  • Podpora obchodných aktivít so zameraním na bezpečnostné dodávky, účasť na rokovaniach a na tvorbe ponúk
Požiadavky
  • Ideálne ak máš skúsenosti aspoň 3 roky na tej istej alebo podobnej pozícii
  • Znalosť bezpečnostných riešení Check Point a F5 podmienkou, znalosť ďalších bezpečnostných riešení je výhodou
  • Odborné certifikácie z vyššie uvedených oblastí výhodou
  • Anglický jazyk na stredne pokročilej úrovni (level B1) - ústna aj písomná forma
Benefity
  • 5 dní dovolenky naviac
  • 5 sickdays
  • Flexibilná pracovná doba s možnosťou výrazného home office
  • Vlastné parkovacie miesto
  • Žiadny open space, ale dostatok vlastného priestoru, kde ťa nebude nikto a nič rušiť