NÁKUPCA v oblasti logistiky

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 300 - 1 800 €
Ref. Č.
1-30-34132

Baví ťa logistika a nákup a ani komunikácia v angličtine ti nie je cudzia? Je tvojou vysnívanou prácou zamestnanie, kde vieš skĺbiť všetky spomínané oblasti?

Tak poď pracovať do medzinárodnej spoločnosti, kde sa staneš významnou posilou tímu nákupcov.

Tvojou náplňou práce bude:

  • nákup služieb spojených s transportom
  • pravidelná komunikácia s dodávateľmi
  • práca v internom online systéme
  • plnenie stanovených cieľov
  • aktívna spolupráca so všetkými členmi tímu
Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

  • skúsenosť v oblasti nákupu – PODMIENKA
  • skúsenosť v oblasti logistiky - PODMIENKA
  • anglický jazyk B2/C1 – PODMIENKA
  • dynamickosť
  • analytické myslenie
  • tímový hráč
Benefity

Spoločnosť ponúka mnoho zaujímavých benefitov ako:

  • 13. plat
  • refferal bonus
  • zľavy na produkty
  • Home office