pripája sa...

NÁKUPCA priameho materiálu

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 600 - 1 800 EUR
Publikované 15 dňami
Kontakt Kováčová Simona
Ref. Č. 1-30-34101

Máš angličtinu v malíčku, si skúsený nákupca a vyjednávaš vždy len tie najlepšie podmienky? Využi svoje schopnosti v medzinárodnej spoločnosti a staň sa členom globálneho tímu nákupcov!
Tvojou náplňou práce bude:

  • nákup priameho materiálu pre BEAUTY segment
  • osobná, telefonická či e-mailová - komunikácia s dodávateľmi
  • vyjednávanie cien, uzatváranie kontraktov
  • aktívne hľadanie nových dodávateľov
  • plnenie stanovených cieľov
  • spolupráca s celým tímom

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • skúsenosť v oblasti strategického nákupu – PODMIENKA
  • anglický jazyk B2/C1 – PODMIENKA
  • komunikatívnosť
  • hľadáme sebavedomého človeka, ktorý sa nebojí na sebe pracovať a chce sa stále rozvíjať

Benefity

Spoločnosť ponúka mnoho zaujímavých benefitov ako:
  • 13. plat
  • refferal bonus
  • zľavy na produkty
  • Home office

Engineering | Nákup | Nákupca | Purchaser