NÁKUPCA pre výrobnú spoločnosť + ROČNÉ BONUSY

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 300 - 1 700 €
Ref. Č.
1-30-33716

Renomovaná medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou strojov pre potravinársky priemysel hľadá NÁKUPCU, ktorý má skúsenosti s nákupom priameho materiálu pre strojársky alebo výrobný priemysel.

Vaša náplň práce bude zameraná na:

- Zodpovednosť za nákup komponentov pre výrobné stroje
- Zodpovednosť za spracovanie nákupných požiadaviek prichádzajúcich od zákazníkov spoločnosti
- Dodržiavanie nákupných procesov a postupov v súlade s internými smernicami spoločnosti
- Zodpovednosť za spracovanie objednávok v optimálnom čase a kvalite
- Priama telefonická a mailová komunikácia s dodávateľmi
- Sledovanie a zabezpečovanie dodania materiálov a služieb v požadovanom čase
- Zodpovednosť a riešenie vzniknutých problémov, reklamácií v súvislosti s dodaným materiálom
- Komunikácia a spolupráca s managerom, zabezpečenie reportingu pre neho, tiež zabezpečiť pomoc managerovi pri hodnotení dodávateľov
- Zodpovednosť za dokumentáciu v internom systéme, správnosť údajov

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- Aspoň 4 roky skúsenosti v nákupe materiálov pre výrobu PODMIENKOU
- Plynulá znalosť anglického jazyka PODMIENKOU - nadriadený v zahraničí
- Komunikačné a organizačné zručnosti
- Flexibilita

Pre svojich zamestnancov má pripravený široký balík benefitov:

- Ročný bonus - 10% z ročného platu
- Rôzne druhy zamestnaneckých akcií ( výročie spoločnosti, letené akcie)
- Príspevok do 3. piliera
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Rôzne formy stravovania podľa vlastného výberu
- Odborné školenia
- Multisport karta
- Finančná odmena za odpracované roky
- Referenčný bonus