pripája sa...

NÁKUPCA - Indirect Services

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 700 - 2 100 EUR
Publikované 21 dňami
Kontakt Kováčová Simona
Ref. Č. 1-30-33627

Máš skúsenosť s nákupom a považuješ sám seba za jednotku v tejto oblasti? Ponúkame ti jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou medzinárodného tímu na Slovensku!
Zaujíma ťa oblasť automobilového priemyslu, ovládaš anglický jazyk na komunikatívnej úrovni a rád prijímaš nové výzvy? Ak si sa v našom popise našiel, čítaj ďalej. Táto ponuka je ako stvorená pre teba!
Pracovať budeš na pozícii nákupcu v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je na trhu lídrom v oblasti automobilových interiérov.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Komunikácia so stálymi klientami, zároveň hľadanie nových klientov
  • Vyjednávanie zmluvných podmienok
  • Príprava a podpis zmlúv s dodávateľmi
  • Zastrešovanie celého nákupného procesu – od objednávky po zaplatenie
  • Navrhovanie a implementácia nových stratégií, vyjednávanie cien s dodávateľmi
  • Dodržiavanie termínov a pravidelné reportovanie splnených úloh

Požiadavky

Čo od teba vyžadujeme:
  • vysokoškolské vzdelanie minimálne 1. stupňa
  • Plynulý anglický jazyk, na úrovni B2 - PODMIENKA
  • 3 – 5 rokov praxe v oblasti nákupu
  • Predchádzajúca skúsenosť s vyjednávaním s dodávateľmi
  • MS Excel, MS Word, MS PowerPoint ti nesmú robiť problém
  • Rozvinuté analytické myslenie
  • Hľadáme tímového hráča, človeka orientovaného na výsledok

Benefity

Spoločnosť ponúka rôzne benefity. Napríklad:
  • 13. garantovaný plat
  • Stály počet stravných lístkov aj počas PN/ dovolenky
  • Jazykové kurzy
  • Sick-days
  • Zľavy v partnerských inštitúciách

Engineering | Nákup | Nákupca | Manažér | Nepriamy materiál | Servis / služby | Nákup | Obstarávanie | Stratégia | Purchaser