NÁKUPCA - Nepriamy materiál

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 400 €
Ref. Č.
131-20-41952-1

Máš skúsenosť s nákupom vo výrobnej spoločnosti a túžiš sa stať súčasťou medzinárodného tímu na Slovensku?

Ovládaš anglický jazyk a rád prijímaš nové výzvy?

Ak si sa v našom popise našiel, táto ponuka je ako stvorená pre teba!

Mzda sa pohybuje od 2400€ v závislosti od skúseností vybraného kandidáta.

Pracovať budeš na pozícii nákupcu v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je na trhu lídrom v oblasti automobilových interiérov.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Komunikácia so stálymi klientmi, zároveň hľadanie nových
  • Vyjednávanie zmluvných podmienok
  • Príprava a podpis zmlúv s dodávateľmi
  • Zastrešovanie celého nákupného procesu – od objednávky po zaplatenie
  • Navrhovanie a implementácia nových stratégií, vyjednávanie cien s dodávateľmi
  • Dodržiavanie termínov a pravidelné reportovanie splnených úloh
Požiadavky
  • vzdelanie technického smeru
  • Plynulá angličtina, na úrovni B2 - PODMIENKA
  • min. 3 roky praxe v oblasti nákupu pre výrobnú spoločnosť
  • Predchádzajúca skúsenosť s vyjednávaním s dodávateľmi
  • MS Excel, MS Word, MS PowerPoint ti nesmú robiť problém
  • Rozvinuté analytické myslenie
  • Hľadáme tímového hráča, človeka orientovaného na výsledok
Benefity
  • 13. plat
  • Jazykové kurzy
  • hybridný model práce (50% office / 50% home-office)
  • Sick-days

Ďalšie benefity Vám budú predstavené priamo na pohovore v spoločnosti.