pripája sa...

STRATEGICKÝ NÁKUPCA

Lokalita Dunajská Streda
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 800 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-30576

Významná medzinárodná spoločnosť obsadzuje pozíciu STRATEGICÉHO NÁKUPCA.

Vašou náplňou práce bude:

  • Určovanie nákupných stratégií
  • Zodpovednosť za nákup a tvorbu stratégie pre zverené komodity (ako plech, sklo, kov, hliník)
  • Vyhľadávanie nových dodávateľov na lokálnej a globálnej úrovni
  • Tvorba listu dodávateľov
  • Riadenie dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov
  • Spolupráca s tímami nákupcov
  • Nákup priamych materiálov do výroby
  • Neustála komunikácia s dodávateľmi
  • Príprava analýz a kalkulácií
  • Kontrola včasného dodania materiálu do výroby
  • Strategická podpora výrobného závodu v oblasti nákupu danej komodity
  • Komunikácia s výrobu a plánovaním

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Aspoň 3 roky skúsenosti
  • Znalosti z oblasti technologických procesov a strojárskych technológií PODMIENKOU
  • Znalosti čítania technických výkresov PODMIENKOU
  • Plynulá znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyka PODMIENKOU
  • Dobrá znalosť EXCELU PODMIENKOU
  • Znalosť Sap VYHODOU
  • Komunikačné a organizačné zručnosti
  • Flexibilita, ochota cestovať

Benefity

Spoločnosť Vám vo svojom balíku benefitov ponúka:
  • Ročný bonus
  • Vianočný príspevok
  • Zdravotné balíčky

Engineering | Nákup | Nákupca | Materiál | Sklad | Nákup | Purchaser