Nákupca

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 800 - 2 500 €
Ref. Č.
1-23-41435-3
Popis práce

Máte skúsenosti s nákupom vo výrobnej spoločnosti?

Ak hľadáte novú výzvu a zaujíma Vás výrobné prostredie neváhajte a pošlite nám Váš životopis.

Náplň práce:

  • Výber a hodnotenie dodávateľskej spolupráce
  • Organizácia výberových konaní
  • Negociácia obchodných podmienok a uzatváranie zmlúv
  • Zadávanie objednávok, kontrola objednávok a faktúr
  • Monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
  • Riadenie, inventarizácia a optimalizácia stavu zásob
Požiadavky

Hľadáme kandidáta, ktorý bude spĺňať nasledujúce požiadavky:

  • min 5 ročná skúsenosť s nákupu vo výrobnej spoločnosti
  • Anglický jazyk na úrovni B1
  • Skúsenosť s programom SAP výhodou
Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity, ako napríklad:

  • 13. plat
  • Mesačný výkonnostný bonus
  • Energetická kompenzácia
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok na benefit kartu
  • Odmeny pri pracovných výročiach