NÁJDEME ŠPECIALISTU NA REPORTING PRE ÚSPEŠNÚ SPOLOČNOSŤ? (Anglický jazyk)

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 9 dňami
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 23618

Do svojho medzinárodného tímu v Bratislave prijíma stabilná spoločnosť špecialistu reportingu, ktorý má rád prácu s číslami a chce denne využívať anglický jazyk. Úspešného kandidáta čaká komplexné zaškolenie a práca v zaujímavom pracovnom prostredí.

Náplň práce:

  • Práca v špecializovaných systémoch (po dôkladnom zaškolení)
  • Procesovanie globálnych finančných dát, prezentácia výsledkov
  • Príprava reportov za jednotlivé divízie a entity v zahraničí
  • Podpora pre konečných používateľov systému
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Požiadavky

Požiadavky:
  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka
  • Vzdelanie v ekonomickej oblasti je výhodou
  • Znalosť MS EXCEL
  • Znalosť Sharepointu výhodou, nie však podmienkou
  • Silné analytické myslenie,záujem o oblasť IT

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Finance | Analýzy | Špecialista | Analytik | Back office worker