pripája sa...

Mzdový účtovník

Lokalita Myjava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 500 EUR
Publikované 8 dňami
Kontakt Otrusina Michaela
Ref. Č. 5-12-31246

Popis Práce

Hľadáme Mzdového účtovníka do automotive spoločnosti.
Náplň práce:

  • Spracovanie mzdovej agendy v spolupráci so mzdovým účtovníkom
  • Spracovanie dochádzky v spolupráci so mzdovým účtovníkom
  • Pravidelné denné a mesačné reporty KPI´s + podľa potreby vedenia spoločnosti
  • Ostatné administratívne práce súvisiace so mzdovou a HR agendou podľa pokynov

Čaká Ťa nový tím kolegov !

Požiadavky

  • Stredoškolské prípadne vysokoškolské vzdelanie s ekonomickým zameraním 1. stupňa alebo 2. stupňa
  • Práca v kolektíve, dobré komunikačné zručnosti
  • Zodpovedný prístup k práci so zmyslom pre detail
  • Skúsenosti v oblasti spracovania mzdovej agendy – min 2 roky
  • Skúsenosti s ERP systémami v oblasti miezd – Human, Hour výhodou
  • MS office, predovšetkým Excel, Word
  • Anglický jazyk – mierne pokročilý
  • Nemecký jazyk - výhodou

  • Možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja v medzinárodnej dynamickej spoločnosti (automotiv), ktorá prechádza obdobím významných zmien za účelom dosiahnutia strategických cieľov
  • Možnosť jazykového vzdelávania
  • Príležitosť pracovať v príjemnom prostredí a kolektíve
  • 13., 14. plat
  • Flexibilná pracovná doba
  • Ostatné benefity (masáže, team-buildingové aktivity,...)

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Mzdy | Senior | HR Generalist